Codzienne imprezy i koncerty

Codziennie w centrum promenady odbywają się liczne imprezy i koncerty.

Może Cię zainteresować również!

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami jakie czekają na Was podczas pobytu w Ustce!

Spływy kajakowe

W okolicy organizowane są spływy kajakowe rzeką Łupawą i Słupią. To wymarzony sposób na spędzenie gorących dni na łonie natury.

Park linowy

Położony w pięknym lesie, park linowy stanowi wyzwanie dla młodszych i starszych, oferując 60 różnych atrakcji. Dostarczy pociechom i ich rodzicom wiele emocji.

Muzea

Aby odsapnąć od codziennego wypoczynku, można udać się na podróż w czasie, zwiedzając okoliczne muzea, m.in. Muzeum chleba, Muzeum Ziemi Usteckiej czy Mini muzeum morskie.

Bunkry Blüchera

Bunkry Blüchera to cztery działobitnie, jedno działo prowadzące 105 mm połączone tunelem z centrum dowodzenia, trzy mniejsze. Teren ogólnie dostępny.

Dolina Charlotty

ZOO, przejażdżki konne, piękne widoki. W dolinie Charlotty odbywają się też cyklicznie koncerty Legend Rocka, kabarety i wiele innych imprez w niezwykłej atmosferze.

Słowiński Park Narodowy

Na Park składają się przymorskie jeziora, bagna, łąki, torfowiska, bory i lasy, a przede wszystkim wydmowy pas mierzei z ruchomymi wydmami, będącymi unikalną atrakcją turystyczną.

Latarnia Morska

Latarnia morska w Ustce to interesujący architektonicznie obiekt, składający się z ośmiokątnej wieży i niższego, przylegającego do niej budynku latarników.

Szlaki rowerowe

Nadmorskie szlaki rowerowe dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Pozwolą odkryć atrakcje niedostępne dla zmotoryzowanych gości.

Promenada nadmorska

Jedna z najpiękniejszych promenad biegnie szczytem przymorskiej wydmy na odcinku ponad 1100 m od falochronu portowego po uliczkę noszącą nazwę Traktu Solidarności.