Marcin B

Trzykrotnie spędzałem tam urlop. Za każdym razem wszystko było w jak najlepszym porządku. W domkach czysto, nie zniszczone. Właściciele są w porządku, sympatyczni. Plaża całkiem niedaleko, spacerkiem przez las. Cisza i spokój. Teren ogrodzony, do każdego domku miejsce dla samochodu. Jeden raz zdarzyła się głośna imprezka w altanie, biorąc pod uwagę że był to jeden przypadek w ciągu 3 dziesięciodniowych pobytów – traktuje go incydentalnie. Ogólnie polecam to miejsce na wypoczynek z dziećmi.

Patrycja Smok

Domki czyste ,zadbane właśnie wróciliśmy z mężem i czwórka dzieci po tygodniu do domu ośrodek wprost stworzony dla dzieci właściciele lepszych nie ma dbają o każdą drobnostkę polecamy rodzinom z dziećmi nic dodać nic ująć (poprostu zarąbiście ) pozdrawiamy serdecznie rodzinka Smok

Marek Dadek

Witam Ośrodek Viktoria byliśmy tam w 9 osób 2 domki od 16.08.20 do 26.08.20 10 dni Nasza opinia jest bardzo dobra Ośrodek ma swój klimat domki wysprzątane Właściciele bardzo pomocni do morza 15 minut droga z kostki przez las szliśmy z dziecmi więc nie daleko można wypożyczyć rowery 20 zł na cały dzień do centrum ustki 2,5 km przez las jakieś 25 minut piechotą lub można skorzystać z przewozu autem elektrycznym 5 zł od osoby zawiezie wszędzie nr 600 581 975 Dobra miejscówka dla tych co chcą spędzić czas zdala od zgiełku turystów i sklepików Plaża czysta szeroka Plac zabaw i swietlica dla dzieci do sklepu ABC 15 min autem 2 min cisza spokój Polecamy gorąco!!! Napewno wpadniemy jeszcze raz Pozdrawiamy!